Karl Fred Dahmen - "Aufwärts" 1973 - Aquatinta-Radierung mit Prägedruck - Auflage 75
Herman Brood - Vegas - großer Leinwand-Keilrahmen 50x70 cm - gerahmt
Valentino Vago - Kunst der Bildhauerei
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
NIC JONK 1928-1994
SCULPTUUR MOEDER EN KIND
GEPATINEERD AARDEWERK BEELD HOOG 17 CM
OP HOUTEN SOKKEL
GESIGNEERD VOOR NIC JONK
goede staat
verzenden 8 euro aangetekend