Richard Anuszkiewicz - Richard Anuszkiewicz - Midnight Suite (Black with Silver) 4/95, 1979
Jan Hoogsteyns - Oranges - still life from 1972
Dillon Boy - Corporations Kill / Mickey mouse graffiti dismaland VS banksy
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 2000 to present |
Technique | Offset |
Support | Paper |
Style | Abstract |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 25.5 x 20.5 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | Diverse oplagenummers |
Lot van zes offset gedrukte handgesigneerde voorstellingen inclusief een Japanse catalogus met drie drukgesigneerde offsets.
Het lot van zes drukken bestaat uit:
Tijger/panter: 90/500
Kerstvoorstelling met krekels/sprinkhanen: 83/500
Winters stadsgezicht: 86/500
Vlinders: 82/500
Opvliegende duif: 77/500
Landschap met herten: 78/500
LET OP: Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties zelf, gelden de volgende speciale voorwaarden.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.
Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur.
Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.
Condition | |||
Condition | Good | ||
De beelden zijn over het algemeen in goede staat, de witranden zijn echter vlekkerig. Ook hier en daar in het beeld een enkel vlekje. De catalogus heeft gebruikssporen. Zie de foto's voor een impressie. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Amsterdam, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
| ||
Guarantee | |||
Guarantee | By putting the item up for auction, I agree with the Terms of Guarantee as they are applicable at Kunstveiling regarding the accuracy of the description of the item |