Annemiki Bok - acrylic on canvas - signed (neatly framed)
Milan Sara - "Akt pod vodou" Edition 10 - hand signed
Jan Dibbets - Color offset lithograph. Poster EXHIBITION 1975/76 (rare)
Jopie Huisman - Color Giclee CHEST PATTERN on BLUE DOOR
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Originele kleurenlitho op Bütten, handgesigneerd door de Franse kunstenaar Gabriel Godard (28.04.1933 Delouze, Frankrijk).
Titel: Provence
Afmetingen: 56,0 x 75,5 cm
Beeld: 50,0 x 62,5 cm
Gesigneerd: handgesigneerd en handgenummerd
Oplage: 180
Ingelijst: Nee
Materiaal: lithografie op geschept papier (Bütten)
Conditie: In perfecte staat.
Garantie: Dit werk is volledig door ons gegarandeerd. Dit geldt voor alle werken aangeboden door Papierkamer Aelbrecht op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug. De standaard garantie op werken is 3 weken, maar kan in overleg verlengd worden.
Bezichtigen:
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.
Verzending binnen Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€13,-) of aangetekende pakketverzending Track & Trace Buitenland (€19,80).
Ophalen in Tilburg is ook mogelijk op afspraak.
Shipment | |
Guarantee | |