Kees van Bohemen - Poster FIAC 80, Paris - Galerie Delta Rotterdam
Kees Terlouw - large and atmospheric oil on canvas "cows in landscape" - signed ca. 1920
Rob Scholte - Limited edition (125) Silkscreen - Polkadot - pencil signed
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1974 |
Technique | Silkscreen |
Support | Paper |
Style | Abstract |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 78 x 156 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 100 |
Prachtig tweeluik van Hans Koetsier. Zeefdruk op twee afzonderlijke bladen van dik, glad papier. Op de achterkant van het eerste blad gesigneerd, gedateerd (ontwerp 1966 - print 1974) en genummerd (2/100). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Bladen hebben ingelijst gezeten want er zitten taperesten helemaal bovenaan. Op de foto's lijkt er een verloop in de kleuren te zijn (van licht naar donker en omgekeerd) maar dit komt door de lichtval bij het maken van de foto's, in het echt zit er dus geen variatie in de kleuren.
Afmetingen: 78cm x 78cm (per blad), 60cm x 60cm (per zeefdruk)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Condition | |
Condition | Very good |
Shipment | |
Guarantee | |