Karl Fred Dahmen - "Landscape negative-positive" - Edition 75 - signed-numbered
Herman Brood - Vegas - large canvas stretcher frame 50x70 cm - framed
Valentino Vago - Art of sculpture
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Silkscreen |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Eroticism |
Framed | Framed |
Dimensions | 84 x 58 cm (h x w) |
Incl. frame | 110 x 78 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 58/100 |
De zeefdruk is met de hand gedrukt door Wout van der Vet op geschept papier en met potlood gesigneerd door de kunstenaar!
Met
zijn grafiek en olieverfschilderijen toont hij zich vooral een
meester in het uitbeelden van vrouwelijk schoon.
Maar ook gracieuze dieren zoals zwanen en paarden worden met ogenschijnlijk simpele lijnen in een kleurrijk geheel neergezet. De felle expressionistische en vooral monumentale doeken roepen een associatie op met schilders als Rubens, Renoir en Matisse.
Zijn veelzijdige oeuvre bestaat verder uit sieraden, keramiek en glas, staal en perspex objecten.
Zijn
gezondheid speelde hem vaak parten, iets dat voor een beeldhouwer een
enorme handicap is. In de laatste jaren van zijn leven, toen het
beeldhouwen hem te zwaar werd, bleek in Nic Jonk ook nog een
getalenteerd schilder te schuilen. Zijn ambitie overwon alles.
Na
zijn overlijden in 1994 werden zijn reeds lang gekoesterde plannen om
het museum en de beeldentuin uit te breiden en te renoveren
gerealiseerd. In 1995 werd het nieuwe museum geopend en wordt
sindsdien beheerd door zijn zoon Zeger. Ook zijn vrouw Greet en de
kinderen exposeren daar permanent hun werk.
Condition | |||
Condition | Good | ||
Lijst heeft wat kleine beschadigingen. zeefdruk 100%. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Alkmaar, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 10 kg.
Guarantee | |||