Richard Anuszkiewicz - Richard Anuszkiewicz - Midnight Suite (Black with Silver) 4/95, 1979
Jan Hoogsteyns - Oranges - still life from 1972
Dillon Boy - Corporations Kill / Mickey mouse graffiti dismaland VS banksy
Type of artwork | Painting |
Period | 1900 to 1944 |
Te koop: Prachtig mooi en bovendien zeer recent werk van de Nederlanse kunstenaar Peter Klashorst.
Peter is al vele jaren een van de beste en meest bekende schilders van Nederland. Ook al werkt en woont Peter al meer dan 10 jaar in afwisseld Afrika en Azie, in zijn werk blijft grote belangstelling bestaan in Nederland en Belgie.
De afmeting van het schilderij is circa 100 x 70 cm. Het doek is reeds voor u opgespannen op een zeer stevig houten frame met kruis door een professionele lijstenmaker. Het werk kan desgewenst direct aan de muur.
De gebruikte techniek is acrylverf, industriele lakverf en spuitbusverf op een doek van dik katoen. Het werk is gemaakt en gesigneerd (Phnom Phen / Cambodja).
Verzendkosten Nederland bedragen 10 euro voor aangetekende verzending + verpakking.
Verzendkosten Europa bedragen 22 euro voor aangetekende verzending + verpakking.
Verzendkosten buiten Europa op aanvraag.
Afhalen (op afspraak) is uiteraard ook mogelijk.
Let op: Er worden momenteel op internet veel valse werken van Peter Klashorst aangeboden. Als bewijs van echtheid ontvangt u bij dit originele werk de digitale foto waarop Peter zelf het werk in handen heeft (zie foto 2). Dit is voor u de garantie dat u geen vals werk koopt. Vraag uw verkoper altijd naar deze foto aangezien Peter met ieder werk op de foto gaat om zo de echtheid hiervan te garanderen. Bij twijfel kunt u contact op te nemen met Peter Klashorst, danwel zijn management.
Shipment | |
Guarantee | |