Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1945 to 1999 |
Uniek werk uit zijn schetsboek.
Afmetingen beeld: 20,2 X 11.7 cm.
Signatuur: ongesigneerd, maar met de duidelijke aantekening dat het een ontwerp voor een doek is.
De tekening is in inkt en de (extra) arcering is in potlood gedaan. De lijnen tussen de met letters aangeven kleurvakken zijn extra met potlood aangezet om het geheel inzichtelijker te maken.
Jaar: m.o. 28 juli 1980. met potlood.
Conditie: in goede staat.
De tekening wordt geleverd onder een passe partout van museumkwaliteit.
De afmetingen hiervan zijn 40 X 30 cm. Heel klein vlekje links op het p.p.
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Voorschoten, The Netherlands |
Guarantee | |