Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Pen (Ink) |
Support | Paper |
Framed | Not framed |
Dimensions | 14 x 36 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Na enige tijd op een reclamebureau en als steward bij de KLM te hebben gewerkt, verzon Van Driel F.C. Knudde. Deze strip, die draait om de bizarre belevenissen van een voetbalclub, verscheen vanaf 1973 driemaal per week, en later dagelijks, op de sportpagina van het Algemeen Dagblad. In korte tijd werden de avonturen van verdediger Jaap en doelman Dirk razend populair, waarna vele stripalbums volgden, en verschijnt nu ook op NU.nl.
Vijf jaar na F.C. Knudde maakte Van Driel De Stamgasten, waarin ditmaal dieren de hoofdrol vertolkten. Varkens, pinguïns, kamelen, giraffen belandden in de meest absurde situaties, waarbij zij veelal menselijke trekjes vertonen.
Andere strips van de hand van Van Driel zijn De Stuntels, André van Duin (rond André van Duin), Hullie, De familie Weltevree, De nakomertjes en Gorp.
Condition | |||
Condition | Good | ||
In goede staat. Er zitten wat plakresten en kreukels op de witte rand. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout | |||
Shipment | |||
Shipment | Parcel post | ||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Guarantee | |||