Jan Montyn - Mékong III - eau-forte à l'aquatinte - encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Fantastische litho r.o. gesigneerd ‘Jean Herblet’ met potlood. Prachtige kleuren en levendige details.
Herblet (1893-1985) is geboren in Rusland en op jonge leeftijd met zijn familie geimmigreerd naar Frankrijk. Na de eerste wereldoorlog vestigde hij zich in Parijs en werd een bekende kunstenaar, gespecialisserd in aquarellen en handgekeleurde lithografie van honden. Zijn kunstwerken zijn wereldwijd bekend en gewardeerd. Betreffend werk dateert van circa 1950.
Conditie van de prent is uitstekend, zeker gezien de leeftijd, Gelijst achter glas en voorzien van een eenvoudige houten lijst. Litho kan zo opgehangen worden.
Formaat: 32 x 42 cm
Techniek: litho achter glas
Gesigneerd: rechts-onder met potlood Jean Herblet
Creatie: circa 1950
Conditie: uitstekend
Verzending binnen Nederland: 12,50 euro
Expédition | |