Karl Fred Dahmen - "Paysage négatif-positif" - édition 75 - signé-numéroté
Herman Brood - Vegas - grand châssis en toile 50x70 cm - encadré
Jef Wauters - portrait de fille
Valentino Vago - Art de la sculpture
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
NIC JONK 1928-1994
SCULPTUUR MOEDER EN KIND
GEPATINEERD AARDEWERK BEELD HOOG 17 CM
OP HOUTEN SOKKEL
GESIGNEERD VOOR NIC JONK
goede staat
verzenden 8 euro aangetekend
Expédition | |