Tinus de Jongh - Le Kromboomssloot, Amsterdam en hiver (1912) - numéroté 25
Arnout Colnot - Paysage au ciel menaçant
Sam Francis - Composition abstraite, 1980 - édition limitée à 150 exemplaires - numérotés
Aldo Rossi - Kop van Zuid, Rotterdam - signé à la main en 1985
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooie zeefdruk van dit in Figuratieve stijl gemaakte werk op handgeschept papier handgesigneerd door de druk heen op de zo karakteristieke manier van Pim Smit.
Deze is 1 van de weinige die voorzien is van Romeinse cijfers
zie ook mijn andere aanbieding van Pim Smit ZoZo in de ZooZoo
Afmeting 800 x 970 mm. wordt aangetekend verstuurd in koker kosten 15.00 euro, ophalen in Amsterdam heeft de voorkeur.
Verder is deze druk nooit ingelijst geweest,
Expédition | |