Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho COUCHER de SOLEIL a SINGAPORE uit 1984
Nuria Quevedo - Ontwikkelde vormen - zeldzame originele lithografie, handgesigneerd
Theo Kuijpers - Litho, Chartres, gesigneerd
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho ROLAND GARROS 1997 (zeldzaam)
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1850 t/m 1900 |
Afmetingen | 3 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Onbeschadigde conditie | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.