Niet of onleesbaar gesigneerd - Big jazz night. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Big jazz night. kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Big jazz night. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Big jazz night. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Big jazz night. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Big jazz night. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Big jazz night. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Big jazz night. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
"Big Jazz Night" is een schilderij dat de energie en de emotie van een levendige jazzavond prachtig weergeeft. Op dit schilderij zien we het podium van een jazzclub waar muzikanten met passie hun instrumenten bespelen. De twee belangrijkste instrumenten die we zien zijn de saxofoon en de trompet. De kleuren zijn warm, rijk en vol van leven. De schilder heeft met zijn penseel de warme en dynamische sfeer van de jazzavond perfect vastgelegd. Het schilderij geeft de kijker het gevoel alsof ze deel uitmaken van de avond en de muziek rechtstreeks kunnen voelen en ervaren.

Het schilderij is op hoog kwaliteit canvasdoek geschilderd met olieverf en is tevens beschermd door een folie. Het schilderij wordt verstuurd in een kartonnen koker voor optimale bescherming.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (107)

Geplaatst door  emert92
Lid sinds 2023
16 verkochte items
Alle items (0)
50 cm
60 cm