Espen Hagen - (met een vleugje Herman Brood) Groot acrylverf op doek "Breakfast" gesig.
Hans Bayens - Beeldje De Wagenbouwers, naar origineel in Heeze
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Harriet Brigdale
Techniek: kunstrepro
Titel: Landscape
Jaar: ?
Nummer: nvt
Afmetingen:
- lijst: 18 x 12 cm.
- ets: 6 x 6 cm
Ingelijst: ja
Gesigneerd: nvt
Conditie: Aan de rand van het papier is wat verkleuring.
Het betreft hier een kunstuitgave van de VT Wonen uit 1984. Het is geen originele ets.
Verzendkosten €5,-. (Zonder lijst €1,-) Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.
Betaling via Paypal is mogelijk.
De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.
Typefouten voorbehouden.