Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Beeld / Object |
NIC JONK 1928-1994
SCULPTUUR MOEDER EN KIND
GEPATINEERD AARDEWERK BEELD HOOG 17 CM
OP HOUTEN SOKKEL
GESIGNEERD VOOR NIC JONK
goede staat
verzenden 8 euro aangetekend