Germ de Jong - Gezicht op de kerk van Deinum
Jerre Hakse - Abstract expressionisme
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
E.A. Genummerd als E' Preuve D' Artiste en handgesigneerd op geschept papier afmeting 800 x 970 mm. beeldafmeting 670 x 810.
Prachtig heldere zeefdruk oplage 150 stuks.
Deze Hond Buiten Adem wordt voor vele honderden euro's aangeboden op diverse Kunst aanbieders site's dus grijp Uw kans voor deze unieke prijs.
Kan worden opgehaald in Amsterdam of wordt aangetekend verstuurd in 12.5 cm. doorsnede buis van 1 mtr. lengte.