Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000
Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap
Sjer Jacobs - Stel keramiek sculpturen: Mannen - 2002 (grote uitvoering!)
Juan Garcia Ripolles - Aquagravure
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 8 x 39 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.