Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14/15 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Mankementjes aan de kader. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter