14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 34.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 24.5 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.