Evert Slegers (1948) Zelf portret
Bied mee
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 83 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 90