Wassily Kandinsky (1866-1944)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Wassily Kandinsky
Wassily Kandinsky (1866-1944)

Wassily Kandinsky (1866-1944)

Kunstschilder, Graficus, Tekenaar

Wassily KANDINSKY (Moskou 1866 - Neuilly-sur-Seine 1944)

Kandinsky was een van de schilders die vorm en filosofische ondergrond gaf aan de abstracte kunst in het eerste kwart van de twintigste eeuw.

Aangeboden items
3
Verkochte items
59
Nationaliteit
Russisch Russisch  Frans Frans
Links
Favoriet
Wassily Kandinsky - Kandinsky Dix Origins Holzschnitt 1944 Roethel 203 kopen? Bied vanaf 45!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Kandinsky Dix Origins houtsnede 1944 Roethel 203
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisation Original- Holzschnitt 1911 Roethel 124 kopen? Bied vanaf 45!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Kandinsky Improvisatie Originele houtsnede 1911 Roethel 124
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 45
Wassily Kandinsky - Das Jüngste Gericht Original-Holzschnitt 1911 Roethel 146 kopen? Bied vanaf 45!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Het Laatste Oordeel houtsnede 1911 Roethel 146
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 45