3. items
  5. Aftersale
Patty Harpenau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

U vindt hier de items die in de aftersale mogelijk nog te koop zijn. Deze items kunt u direct kopen! U hoeft dus niet te bieden. De verkoper bepaalt of hij het werk wil verkopen. U kunt zelfs een lager bedrag bieden, eenmalig, al kan de verkoper dat natuurlijk wel afwijzen. Bovenaan staan de items die net in de aftersale zijn gekomen.

Patty Harpenau (1959) Nederlands Zonder titel
Afmetingen74 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Peter Klashorst - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Zonder titel
Afmetingen104 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ans van Dijk - Check out the chicken kopen? Bied vanaf 45!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Check out the chicken
Afmetingen92 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Wim Bosma - Prinseneiland Amsterdam kopen? Bied vanaf 425!
Wim Bosma (1902-1985) Nederlands Prinseneiland Amsterdam
TechniekAquarel
Afmetingen54 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Sjaak Korsten (1957) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
J.C. van Wassenaar - Wasplaats bij waterpomp kopen? Bied vanaf 100!
J.C. van Wassenaar (1920-1996) Nederlands Wasplaats bij waterpomp
Afmetingen47.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Niet of onleesbaar gesigneerd - DUEL - "S^^S" SAAS kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd DUEL - "S^^S" SAAS
Afmetingen15 x 18 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht580 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Leonor Fini - Portret. kopen? Bied vanaf 59!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Portret.
TechniekLitho
Afmetingen65 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Hans Landsaat - Figuur. kopen? Bied vanaf 35!
Hans Landsaat (1935) Nederlands Figuur.
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jozsef Banfi - Jozsef Banfi (Ricse 1936 - ): Haus des Raby Matyas, Szentendre , Öl/ Karton kopen? Bied vanaf 25!
Jozsef Banfi (1936) Hongaars Jozsef Banfi (Ricse 1936 -): Haus des Raby Matyas, Szentendre, olie/karton
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 25
Salvador Dali - Inferno no 23 kopen? Bied vanaf 159!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Inferno no 23
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 159
Robert Nève De Mévergnies - Vaas margrieten en klaprozen kopen? Bied vanaf 100!
Robert Nève De Mévergnies Belgisch Vaas margrieten en klaprozen
Afmetingen36 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Simon Koene - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Simon Koene (1946) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen39 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Milou Hermus - Dietje. Portret naakte vrouw. kopen? Bied vanaf 399!
Milou Hermus (1947-2021) Nederlands Dietje. Portret naakte vrouw.
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Raymond Waydelich - Hommage à John Wayne kopen? Bied vanaf 150!
Raymond Waydelich (1938) Frans Hommage à John Wayne
TechniekGravure
Afmetingen45 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Klaas Pijlman - Diverse tekeningen. 10 stuks. Naakt. Portret. Erotisch. kopen? Bied vanaf 79!
Klaas Pijlman (1917-2007) Nederlands Diverse tekeningen. 10 stuks. Naakt. Portret. Erotisch.
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesign. kopen? Bied vanaf 69!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesign.
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Rob Scholte - Zeefdruk, Polkadot, uit 1993 kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk, Polkadot, uit 1993
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Friedrich Geiler - Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974 kopen? Bied vanaf 125!
Friedrich Geiler (1946) Duits Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Edward Borein - Charging Hawk kopen? Bied vanaf 1000!
Edward Borein (1872-1945) Amerikaans Charging Hawk
TechniekDroge Naald
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd
Afmetingen97 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Henri Geertsen - bruggetje te Brugge kopen? Bied vanaf 115!
Henri Geertsen (1892-1969) Belgisch bruggetje te Brugge
Afmetingen51 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 115
Jean Maurice Petizon - Tinnen vaas kopen? Bied vanaf 90!
Jean Maurice Petizon (1855-1922) Frans Tinnen vaas
TechniekTin
Afmetingen34 x 16 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht2100 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 90
Jan Kooistra - Bloesem met goud kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kooistra (1950) Nederlands Bloesem met goud
TechniekGouache
Afmetingen64 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 50
Andries Dirk Copier - Dikwandig asbakje van spijkerglas kopen? Bied vanaf 15!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Dikwandig asbakje van spijkerglas
Afmetingen4 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht365 g
GesigneerdOngemerkt
€ 15
Floris Meydam - Dikwandige vaas met luchtbellen kopen? Bied vanaf 15!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Dikwandige vaas met luchtbellen
Afmetingen17 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht2660 g
GesigneerdOngemerkt
€ 15
Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 15!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Hofbauer Red Byrds schaaltje
Afmetingen4 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht445 g
GesigneerdOngemerkt
€ 15
Alphons Freijmuth - Mariage kopen? Bied vanaf 2500!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Mariage
Afmetingen106 x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Winter.
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 10
Marie Bilders-van Bosse - Hooiopper op het land bij Oosterbeek. kopen? Bied vanaf 1000!
Marie Bilders-van Bosse (1837-1900) Nederlands Hooiopper op het land bij Oosterbeek.
Afmetingen58 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Rob Morren - Waterslak kopen? Bied vanaf 50!
Rob Morren (1968) Nederlands Waterslak
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Willie Berkers - Deurne in ‘58 kopen? Bied vanaf 50!
Willie Berkers (1950) Nederlands Deurne in ‘58
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Johan Conrad Greive - Uitrukkende brandweer op het Weesperplein kopen? Bied vanaf 50!
Johan Conrad Greive (1837-1891) Nederlands Uitrukkende brandweer op het Weesperplein
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen12.5 x 18 cm (h x b)
€ 50
Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kagie (jr.) (1907-1991) Nederlands Zeegse - Drente
TechniekAquarel
Afmetingen54 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Albertus Verhoesen - Kippenhok kopen? Bied vanaf 2750!
Albertus Verhoesen (1806-1881) Nederlands Kippenhok
Afmetingen47 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 2.750
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
TechniekEts
Afmetingen78 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Wim Bos - Havengezicht Rotterdam, vermoedelijk Waalhaven kopen? Bied vanaf 700!
Wim Bos (1906-1974) Nederlands Havengezicht Rotterdam, vermoedelijk Waalhaven
Afmetingen75 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - litho: Carnaval des oiseaux. - 2002 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Carnaval des oiseaux. - 2002
TechniekLitho
Afmetingen45 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Rijlaarsdam - Groep mensen kopen? Bied vanaf 700!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Groep mensen
Afmetingen72 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Corneille - litho: Nabucco - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Nabucco - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen94 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Jan Sonnemans - Litho 1994 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sonnemans (1943-2006) Nederlands Litho 1994
TechniekLitho
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Afmetingen68 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Siet Zuyderland - Litho: Readings VII - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942) Nederlands Litho: Readings VII - 1979
TechniekLitho
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Willem van Malsen - Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40