3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Wilt u hedendaagse en moderne kunst kopen? Kunstveiling heeft altijd een ruim aanbod moderne kunst in vele stijlen en technieken; van schilderijen tot grafiek en van fotografie tot sculpturen en assemblages. Op deze pagina treft u de meest recente moderne kunstwerken die in de veiling zijn geplaatst. Benieuwd naar alle items in de moderne kunst veiling? Ontdek hier het volledige aanbod!

Ton Schulten - Zeefdruk: Veldkapel - 1993 kopen? Bied vanaf 475!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Veldkapel - 1993
Afmetingen70.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Ton Schulten - Zeefdruk: Als de avond valt - 2006 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Als de avond valt - 2006
Afmetingen70 x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 575
Corneille - litho: la Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: la Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Herman Brood - Zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Casino
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Fatboy kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Fatboy
Afmetingen97.5 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Ton Schulten - zeefdruk: voorjaarsbomen - 1995 kopen? Bied vanaf 450!
Ton Schulten (1938) Nederlands zeefdruk: voorjaarsbomen - 1995
Afmetingen75.5 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Karel Appel - Ingelijste litho: Oiseau Hurlant kopen? Bied vanaf 799!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste litho: Oiseau Hurlant
TechniekLitho
Afmetingen68 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Lucebert - Ingelijste litho: voorstelling van figuren in gesprek kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ingelijste litho: voorstelling van figuren in gesprek
TechniekLitho
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Hasan Djaafar - Ingelijst, olieverf op doek , Indonesisch landschap met dorp – 75 x 130 cm kopen? Bied vanaf 400!
Hasan Djaafar (1919-1995) Indonesisch Ingelijst, olieverf op doek , Indonesisch landschap met dorp – 75 x 130 cm
Afmetingen91 x 146 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Corneille - litho: Ollintonatiuh - 1973 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Ollintonatiuh - 1973
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - litho: Mounira a la fleur - 1993 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Mounira a la fleur - 1993
TechniekLitho
Afmetingen91 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Gena - 'Tulp' kopen? Bied vanaf 250!
Gena (1982) Nederlands 'Tulp'
TechniekAcryl
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Ingelijste litho - nude in a landscape - 1985 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho - nude in a landscape - 1985
TechniekLitho
Afmetingen50 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 500!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands zonder titel
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Corneille - Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Anton Rooskens - Litho: Compositie - 1967 kopen? Bied vanaf 275!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Litho: Compositie - 1967
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Armando - giclee op linnen- Landschaft kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen- Landschaft
TechniekGiclée
Afmetingen87 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Kees van Bohemen - Litho: Els kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - litho: "l'Oiseau, le chat et la tete rose" - 1999 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: "l'Oiseau, le chat et la tete rose" - 1999
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Scènes Champêtre - 1998
TechniekLitho
Afmetingen46 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
JAS - Golden Harvest kopen? Bied vanaf 500!
JAS (1945-2002) Nederlands Golden Harvest
Afmetingen110 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Cole Morgan - Yellow Arc kopen? Bied vanaf 250!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Yellow Arc
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Herman Brood - "Voetballers" - Nr. 84 - Geheel nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands "Voetballers" - Nr. 84 - Geheel nieuw ingelijst
TechniekOffset
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Ab van Overdam - 2 peren aan een tak op een tafel kopen? Bied vanaf 350!
Ab van Overdam (1937) Nederlands 2 peren aan een tak op een tafel
Afmetingen75.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Francesca Woodman - Providence, Rhode Island, 1976 kopen? Bied vanaf 1800!
Francesca Woodman (1958-1981) Amerikaans Providence, Rhode Island, 1976
TechniekHandbewerkt
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
€ 1.800
Corneille - Twee koppig kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Twee koppig
Afmetingen104 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Amerentske Koopman - Zonder titel 16-III kopen? Bied vanaf 585!
Amerentske Koopman (1972) Nederlands Zonder titel 16-III
Afmetingen94 x 154 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 585
Corneille - Vogel kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Ton Schulten - zeefdruk: Tussen de bomen - 1997 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938) Nederlands zeefdruk: Tussen de bomen - 1997
Afmetingen80.5 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 575
Klaas Gubbels - sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands sjabloondruk - 2006
TechniekSjabloondruk
Afmetingen38 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Eugène Brands - litho: Figuren - 1968 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands litho: Figuren - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Eugène Brands - litho: abstracte compositie - 1968 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands litho: abstracte compositie - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karl Lagasse - I belong to the lord kopen? Bied vanaf 300!
Karl Lagasse (1981) Frans I belong to the lord
TechniekSpuitbus
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Eugène Brands - litho: vogel - 1968 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands litho: vogel - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Alex kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: Alex
Afmetingen112 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Herman Brood - grote zeefdruk: We're a team kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands grote zeefdruk: We're a team
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Jan Cremer - grote zeefdruk: Toscane II - 1984 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands grote zeefdruk: Toscane II - 1984
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Karel Appel - Big head Coming down kopen? Bied vanaf 549!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Big head Coming down
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 549
Karel Appel - Hidden in blue/walking with my bird kopen? Bied vanaf 775!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Hidden in blue/walking with my bird
Afmetingen74 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 775
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 549!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 549
Marlene Dumas - Sexual organs Flying in the air kopen? Bied vanaf 825!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands Sexual organs Flying in the air
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 825
Walasse Ting - Geen titel kopen? Bied vanaf 725!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Geen titel
Afmetingen92 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
Corneille - Litho, Heure tardive - Ingelijst kopen? Bied vanaf 375!
TechniekLitho
Afmetingen74 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Corneille - L heure du matelas kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L heure du matelas
TechniekTerragravure
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375