3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Wilt u hedendaagse en moderne kunst kopen? Kunstveiling heeft altijd een ruim aanbod moderne kunst in vele stijlen en technieken; van schilderijen tot grafiek en van fotografie tot sculpturen en assemblages. Op deze pagina treft u de meest recente moderne kunstwerken die in de veiling zijn geplaatst. Benieuwd naar alle items in de moderne kunst veiling? Ontdek hier het volledige aanbod!

Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979 kopen? Bied vanaf 600!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979
Afmetingen63 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Gloria Petyarre - Mountain Devil Lizard kopen? Bied vanaf 1500!
Gloria Petyarre (1942-2021) Australisch Mountain Devil Lizard
TechniekAcryl
Afmetingen102 x 56 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Hans Ittmann - Trekpop kopen? Bied vanaf 1150!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Trekpop
TechniekKeramiek
Afmetingen100 x 60 x 30 cm (h x b x d)
€ 1.150
Peter Clarke - Ingelijste tekening , Cockstand - Jim Holmes / Gerard Reve - 1975 kopen? Bied vanaf 500!
Peter Clarke (1929-2014) Zuid-Afrikaans Ingelijste tekening , Cockstand - Jim Holmes / Gerard Reve - 1975
TechniekPotlood
Afmetingen30.5 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Herman Brood - Zeefdruk, Future lease kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk, Future lease
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Nico Molenkamp - Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Giraffe
Afmetingen120 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Josep Bofill - Bronzeskulptur mit Selbstporträt-Büste handsigniert kopen? Bied vanaf 750!
Josep Bofill (1942) Spaans Bronzen sculptuur met zelfportretbuste, handgesigneerd
TechniekBrons
Afmetingen32 x 19.7 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht3500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Johan van den Berg - Hommage aan Kees van Bohemen e.a. kopen? Bied vanaf 250!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Hommage aan Kees van Bohemen e.a.
TechniekAcryl
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 250
Johan van den Berg - Grijze dag aan zee no. I e.a. kopen? Bied vanaf 250!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Grijze dag aan zee no. I e.a.
TechniekAcryl
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 250
Mark Tobey - Komposition (red) kopen? Bied vanaf 480!
Mark Tobey (1890-1976) Amerikaans Samenstelling (rood)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 480
Sunny Neeter - Drieluik kopen? Bied vanaf 3000!
Sunny Neeter (1953) Nederlands Drieluik
Afmetingen93 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.000
Karel Appel - -Christian Dotremont-Het licht en de lucht lachen kopen? Bied vanaf 1850!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands -Christian Dotremont-Het licht en de lucht lachen
Afmetingen62 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.850
O.C. Hooymeijer - groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "portret" fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 630!
O.C. Hooymeijer (1958) Nederlands groot, in 1994 expressionistisch geschilderd olieverf "portret" fraai ingelijst
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 630
Willem Stoop - Monumentaal olieverf op doek "landschap XV" - galerie B.A.S. Utrecht €3975,- ! kopen? Bied vanaf 580!
Willem Stoop (1951) Nederlands Monumentaal olieverf op doek "landschap XV" - galerie B.A.S. Utrecht €3975,- !
Afmetingen130 x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 580
Wouter Stips - Papa komt zo! kopen? Bied vanaf 250!
Wouter Stips (1944) Nederlands Papa komt zo!
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Erwin van Krey - Little Jeff kopen? Bied vanaf 250!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Little Jeff
Afmetingen30.5 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Sjoerd Bakker - aquarel | 'Na de storm' | 2003 kopen? Bied vanaf 250!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands aquarel | 'Na de storm' | 2003
TechniekAquarel
Afmetingen124 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Dick Elffers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands Zonder titel
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Henk Vierveijzer - Figuur kopen? Bied vanaf 285!
Henk Vierveijzer (1950) Nederlands Figuur
TechniekAcryl
Afmetingen78 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 285
Carli Hermes - Erotiek kopen? Bied vanaf 350!
Carli Hermes (1963) Nederlands Erotiek
TechniekDigitale Print
Afmetingen76 x 66 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 350
Bob Tomanovic - Waddenzee avond kopen? Bied vanaf 275!
Bob Tomanovic (1954) Nederlands Waddenzee avond
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Bob Tomanovic - Duinen kopen? Bied vanaf 275!
Bob Tomanovic (1954) Nederlands Duinen
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Erwin van Krey - Accumulator kopen? Bied vanaf 250!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Accumulator
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille
Afmetingen33 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het dier Krachtige schildering .
Afmetingen62.5 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Joop Stoop - "Don't Hate" - 2 Delen - Totaal: 45 cm x 220 cm - Gemengde techniek - 2024 kopen? Bied vanaf 700!
Joop Stoop (1955) Nederlands "Don't Hate" - 2 Delen - Totaal: 45 cm x 220 cm - Gemengde techniek - 2024
Afmetingen45 x 220 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 700
Paul Nieuwendijk - Zomer namiddag in het bos kopen? Bied vanaf 300!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands Zomer namiddag in het bos
TechniekAcryl
Afmetingen74 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 300
Paul Indrek Kostabi - Kein Titel kopen? Bied vanaf 260!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Geen titel
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 850!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
Lilian Adcock - uniek werk! kopen? Bied vanaf 950!
Lilian Adcock (1944) Belgisch uniek werk!
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 950
Afmetingen16 x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Sjoerd Buisman - handgesigneerd collage op karton | 'Opuntia' | 1993 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 350!
Sjoerd Buisman (1948) Nederlands handgesigneerd collage op karton | 'Opuntia' | 1993 (UNIEK WERK)
TechniekCollage
Afmetingen16 x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 350
Barbara Schrier - Drogende distels. kopen? Bied vanaf 299!
Barbara Schrier (1916) Nederlands Drogende distels.
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - Six reves peints, zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Robert Indiana - Love - Tiger Music kopen? Bied vanaf 295!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans Love - Tiger Music
Afmetingen61 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Dietrich Arlt-Aeres - PORTRAIT - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 250!
Dietrich Arlt-Aeres (1936-2005) Duits Pools PORTRET - ZONDER TITEL
Afmetingen52 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Abdel Wahab Morsi - OHNE TITEL - signiert kopen? Bied vanaf 800!
Abdel Wahab Morsi (1931-2021) Egyptisch ZONDER TITEL - ondertekend
Afmetingen67.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 800
Pierre De Maria - Untitled kopen? Bied vanaf 325!
Pierre De Maria (1896-1984) Frans Ongetiteld
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Amaranth Roslyn Ehrenhalt - We leave in 9 days kopen? Bied vanaf 1250!
Amaranth Roslyn Ehrenhalt (1928-2021) Amerikaans Wij vertrekken over 9 dagen
TechniekGouache
Afmetingen95 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Elva Polyakova - Prinsengracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!
Elva Polyakova (1970) Pools Prinsengracht in Amsterdam
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Corneille - Le bel été kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le bel été
Afmetingen112.5 x 148.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
Alfons Van Meirvenne - Schilderij van een landschap kopen? Bied vanaf 450!
Alfons Van Meirvenne (1932) Belgisch Schilderij van een landschap
Afmetingen78 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot
Afmetingen101 x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Wim Izaks - Olie op doek - Vrije Compositie -Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 350!
Wim Izaks (1950-1989) Nederlands Olie op doek - Vrije Compositie -Handgesigneerd !!!
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Herman Brood - Formule 1 - V12 kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Formule 1 - V12
Afmetingen98 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325