Ada Breedveld - 2x: inklusive signiertem Hardcover-Buch
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda füttert die Tiere Gilgamesch-Epos
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1964 |
Technik | Gouache |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 67 x 52 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Maastricht (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK362814)
Zustand | |
Zustand | Angemessen |
De lijst heeft een aantal lichte beschadigingen, maar daarnaast is er ook een van de hoeken niet meer stevig verbonden en heeft een beginnende splijting. Het kartonnen afdekvel achterzijde begint los te laten. Het blad van het kunstwerk verkeert nog wel in goede staat. | |