Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Maastricht 1889- Laren 1987.
Albert Mulder of voluit Albert Berend Jans Mulder studeerde onder andere aan de Rijksakademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam. Albert Mulder schilderde en aquarelleerde onder andere (bloem)stillevens, landschappen, naakten en portretten. Hij maakte verschillende studiereizen, onder andere naar Frankrijk, Spanje en Curaçao en kreeg drie keer Koninklijke subsidie. Een groot deel van zijn leven woonde en schilderde Albert Mulder in Naarden en in de latere jaren van zijn leven in Laren. Naast schilder was Albert Mulder ook restaurator van schilderijen. Leraar van Geert Geerlings.
Bron: rkd , scheen.
Mooie tekening (geplakt op karton) van een meisje uit 1927.
Afmeting: 29 bij 23 cm.
Signatuur en datering rechtsonder in potlood.
Kom uit map, die ik ooit heb gekocht toen het atelier van Mulder werd geveild.
U biedt ex verzendkosten. Kan ook worden afgehaald in Amsterdam.