Maartje Wijngaarden - Farbsiebdruck ABSTRAKT BLAU Handsigniert.
Armando - Farbe BEINE (B.A.T.-Kopie)
Carina Maesser - und andere, Fünf verschiedene Werke (Aquarell) – Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
litho gedateerd 1996, genummerd en gesigneerd door Astrid Engels
Gedrukt bij steendrukkerij Forrer op BKF rives 249 grams.
Papierformaat 55x75, beeldformaat 45 x 56 cm
Voor deze litho is Astrid Engels geïnspireerd door Marco polo's boek "Il Millone" over de zijderoute en zijn oorspronkelijk in een map met 3 litho's aangeboden
In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest
openingsbod 100,-
litho is in overleg met aanbieder op te halen in 's-Hertogenbosch of Amsterdam Z-O of kan in een koker per post worden opgestuurd voor 15 euro