Chris Koelemeijer - Waldlandschaft
Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Art des Kunstwerks | Vinyl |
Jahr | 1996 |
Typ | LP |
Stil | HipHop |
Auflage | 1. Auflage |
Zustand | |||
Zustand | Neuwertiger Zustand (M-/NM) | ||
Album is in nagenoeg perfecte staat. Zowel de hoes als de plaat zelf is in onbeschadigde conditie en kent geen sporen van slijtage. Het geluid kent geen imperfecties als de plaat gespeeld wordt. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||