Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Papiermaat 31x24 cm, in zeer goede staat.
Beeld ca 21x16 cm. Niet gesigneerd.
Achter glas en passepartout, in een mooie zwarte houten lijst, ca 42x32 cm.