Ada Breedveld - 2x: inklusive signiertem Hardcover-Buch
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda füttert die Tiere Gilgamesch-Epos
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 1974 |
Technik | Silberdruck (klassisches Foto) |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 15 x 15 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Bob Gruen - John Lennon NYC 1974 - Magnum Limited edition - handgesigneerd
Speciale limited edition uitgegeven door Magnum Photo
Handgesigneerd op etiket achteraan op de foto door Bob Gruen in 2020
Museum kwaliteit afdruk met archival pigment inkten
A collection of iconic photographs by Magnum, archival pigment print quality, limited edition, 6x6” Museum-Quality Prints, handsigned.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bob_Gruen
http://www.bobgruen.com/
Als nieuw, nog steeds ingepakt in cellofaan, zie foto's. Weerspiegelingen door de verpakking op de foto's die ik heb genomen.
Verzekerde verzending met track en trace
Zustand | |||||||||
Zustand | Wie neu | ||||||||
Sendung | |||||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Aalst, Belgien | ||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.