Francois Le Vaillant - Die Tocard-Nr. 9
Gerhard Rühm - i am (not here)! Skulptur
Albert Goethals - Varia von 3 Werken
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
De ets/aquatint van Bouke Ylstra zou kunnen heten Varken en Leeuw. Handgesigneerd Bouke IJlstra '69. Ed XII/2.
Afmeting 21 x 11,5 cm. Inclusief lijst 42 x 32 cm.
Portokosten voor rekening van de koper.