Jean-Louis Getaz - Schweiz: Pays d'Enhaut, le Chalet - Farblithographie
Jan Hoogsteyns - Orangen - Stillleben von 1972
Gustave Pynaert - Vase mit Blumen
Theo Swagemakers - Landschaft mit Kirche - wunderschön gerahmt
Jahr | 2005 |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 50 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Een acrylverfschilderij van Profundus, het samenwerkingsverband tussen Chriz (1957) en Saskya van Jaarsveld (1962), broer en zus.
-Gesigneerd en gedateerd op de achterkant van het doek.
Profundus is een uniek samenwerkingsverband tussen Saskya en Chriz van Jaarsveld, zus en broer op 1 doek. Elk schilderij wordt gezamelijk tot stand gebracht en gepresenteerd onder de noemer Profundus. Het werk geeft een interessante combinatie van beide karakters en stijlen te zien, waarbij de ruige abstractie van de basis tezamen met de vloeiende lijnen van de figuratie uiteindelijk samenkomen in een volmaakte harmonie tussen breekbaarheid en volume.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Minimale gebruikssporen | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Zaandam, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||