RAAK Lampen - Glas und Kunststoff, Vier-Designlampe
Maurits Cornelis Escher - Ikosaeder
Bronze - SPIELENDE KINDER (PREISREDUZIERUNG)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Inkttekening van Constance Wibaut, in collagevorm.
Rechtsonder gesigneerd 'C.W.'
In redelijke conditie, lichte sporen van ouderdom.
Maten 11x12 cm
Wordt alleen verzonden
In geval van gecombineede verzending blijven de verzendkosten gelijk.