Ring aus 14-karätigem Gelbgold, besetzt mit Amethyst – RM 19,25 (61)
Edvard Frank - Original Erotische Farbige Federzeichnung
Solitärring aus 18 Karat Weißgold mit Diamant im Bolschewik-Schliff von 0,22 ct – rm 16,75
Edvard Frank - Original Erotische Tuschfederzeichnung
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Stalen multiple van Cor van Dijk (Pernis) uit september 1990.
Het object is gemaakt in opdracht van Galerie Nouvelles Images te Den Haag ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de galerie.
De multiple is gemonogrammeerd (zie foto 5). Het object is vervaardigd in een oplage van 400 stuks, dit is nummer 327/400.
Afmeting: 88 x 88 x 20 mm.
Afmeting doosje: 95 x 95 x 25 mm.
Het object heeft een mooie patine.
Het wordt geleverd in het originele doosje met een vijftal voorbeeldkaartjes
Er zijn echter nog veel meer vormen mogelijk (zie foto 7).
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Maastricht, Niederlande |