Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Originele Hitler Street Art Dollar (6,6 x 15,6cm) van de New Yorkse Street Art kunstenares DEATH NYC.
Met de hand is gesigneerd en gedateerd (2013).
Techniek: mixed media.
Conditie: perfecte staat.
(Incl. Certificate Of Athenticity en droogstempel).