Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : Dirk Jan Koets 1895-1956
Titel : "de Haven van Kats Zeeland"
Datering : ca. 1930
Medium / Techniek : Olieverf op doek
Maten : 38 x 35cm (doek) en 45 x 42 (ingelijst)
ongesigneerd maar volledig door ons gegarandeerd.
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.