Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Gouache |
Träger | Karton |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64 x 90 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie en grote gemengde techniek (pastel, aquarel, houtskool) van een bebost heuvel/berglandschap.
Afmetingen: ± 64x90 cm
Gesigneerd: Ja, rechtsonder "ERD Schaap"
Conditie: Goed, enkele kleine plekjes/scheurtjes aan de zijkant (zie foto)
E.R.D. Schaap werd in 1862 geboren in Ankeveen en is overleden in Ankeveen in 1939. Hij heeft behalve in Ankeveen ook gewerkt en gewoond in Nigtevecht, Vreeland, Amsterdam, Kortenhoef en s'Graveland. Hij kreeg zijn opleiding aan de Rijksacademie in Amsterdam en de Rijksnormaalschool in Amsterdam. Was getrouwd met Hendrika v.d. Pek, die zelf ook schilderde. Het echtpaar ontving veel gasten uit Amsterdam toen zij in het Gooi woonden zoals de schilder Isaac Israels. Egbert Schaap was een geziene schilder, die een uitgesproken mening had over de schilderkunst. Hij schilderde, tekende, etste en lithografeerde voornamelijk bosachtige landschappen, bloeiende vruchtbomen, dorpsgezichten en watergezichten.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Enkele kleine plekjes/scheurtjes aan de zijkant (zie foto) | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Dordrecht, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||