Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
"A KERITY PRÈS PAIMPOL".
AQUAREL OP PAPIER, 30X45 CM, IN GOEDE STAAT.
INGELIJST, 43X58 CM.