Jan Sierhuis - Piezo-/Siebdruck, Titel: Flamenco
Imanol Marrodán - Vision des Lichts
Nick Cave - Babe, you turn me on – handsigniert, nummeriert
Gerrit Hermens - Acryl auf Platte, Nickeltitalgelb NR. 2 – gerahmt (sehr groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Superstrak, visueel verpletterend mooi werk van de Australische kunstenaar Geoffrey Graham. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75), getiteld en genummerd (27/150). Prachtig ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In het echt is het werk nog mooier dan op de foto’s, door reflecties in het glas komt de compositie niet goed tot zijn recht in de foto’s.
Afmetingen: 109cm x 71cm (incl. lijst), 88cm x 48cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.