Frans Masereel - Der Verlidefden
Cristal T. Murano - Vintage - Opalglasvase mit Einschmelzungen der 60er Jahre
Jan Wolkers - „Winterbilder IV“ (1995)
GERARD VAN ECK 1901 - overl parijs 1974
ABSTRACT BOMEN
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 73 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER VAN ECK
GEDATEERD 1960 / TUINEN BOURG LA REINE
FRAAIE LIJST VAN KEPPLER HAARLEM IN DE MAAT 74 X 88 CM
HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR
GEEXPOSEERD 1962 SALON DE PARIS / ZIE LABEL ACHTERZIJDE - FOTOS
VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE BEZOEK ONZE WEBSITE