Selwyn Senatori - Acryl auf Leinwand, ich liebe dich
Leon Adriaans - Taubeneier, Acrylfarbe auf Holz
Maya Wildevuur - Geometrische Zusammenfassung, Acryl auf Leinwand (groß)
Klaas Gubbels - Gerahmtes Acryl auf Leinwand: „Sober A“ – 2003
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Mooie grote hand beschilderde porseleinen Gold Imari vaas. Aan de onderzijde gemerkt en voorzien van een sticker van glas en servies winkel Focke & Meltzer waar deze is verkocht. In prima onbeschadigde conditie.
Afmetingen; 36,5 cm hoog en maximaal 16 cm in diameter