Diverse auteurs - Tränen sind die Tinte
Sasja Hagens - Schwimmen statt Ertrinken
Gino Sauerbier - Siebdruck, Wenn der Moment kommt – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig tweeluik van Hans Koetsier. Zeefdruk op twee afzonderlijke bladen van dik, glad papier. Op de achterkant van het eerste blad gesigneerd, gedateerd (1966-1974) en genummerd (1/100). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Bladen hebben ingelijst gezeten want er zitten taperesten helemaal bovenaan. Goed ingelijst is het werk in bijna-mint conditie. Op de foto's lijkt er een verloop in de kleuren te zijn (van licht naar donker en omgekeerd) maar dit komt door de lichtval bij het maken van de foto's, in het echt zit er dus geen variatie in de kleuren.
Afmetingen: 78cm x 78cm (per blad), 60cm x 60cm (per zeefdruk)
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.