Harrie Kuyten - Dame am Tisch – Zeichnung 1922 (Wien) – inkl. Monographie und Katalog
Richard Bernstein - Mega-Stern
Royal Limoges - Tharaud Limoges: borden Mattey-Beyrand (2)
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Sonstiges |
Maße | 200 x 250 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer fraai groot vloerkleed / carpet van Herman Brood inclusief certificaat. In oplage van 150 (dit is nr 85).
Titel: Tuinbroek Cabriolet
Zowel het kleed, als het certificaat, zijn gesigneerd door de kunstenaar.
De originele factuur is nog aanwezig.
De afmetingen zijn 250cm bij 200cm
Het kleed bestaat uit 100% zuiver scheerwol.
I.v. m. de grootte van het kleed, kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Het werk kan ook worden bezorgd. Kosten voor bezorgen door een koerier zijn 87,50 euro binnen Nederland. Vlaanderen: 151,50 euro.
Zustand | |
Zustand | Gut |
In goede staat | |