Various Artists Books - über Grafik: 6 Bücher
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisation Original- Holzschnitt 1911 Roethel 124
Corneille - Farblithographie IMAGE DU PARADIS von 1998
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde zeefdruk van Huibert van Dorp
Titel: geen
Oplagenummer: 7/ 22
Afmeting: 21,5 x 16 cm
Afmeting blad: 30 x 25 cm
Conditie: zeer goed, is op stevig karton geplakt