Chris Koelemeijer - Waldlandschaft
Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Signiert | Hand signiert |
Een zeefdruk uit 1977 van de Amerikaanse kunstenaar Jack Brusca.
Handgesigneerd en gedateerd met potlood.
Het gaat hier om een ‘A.P’-exemplaar (Artist Proof) dat door de kunstenaar werd geschonken aan Lynn: “For Lynn – Love Always – Jack” staat met potlood geschreven linksonder.
Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 67 x 86 cm. Beeld, 55,5 x 75,5 cm.
Herkomst: Uit de kunstverzameling van de Nederlandse ambassadeur (in Tsjechië en Argentinië) Mr. Robert Jan van Houtum.
Conditie: De zeefdruk is in goede staat. Het papier heeft in het kader (buiten het beeld) lichte vlekjes en heeft een slijtplekje aan de bovenrand (zie de 6e foto). De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Jack Brusca (New York,1939 – 1993, Manhattan), schilder, graficus en ontwerper.
Opleiding: Universiteit van New Hampshire en de School of Visual Arts, New York.
Zijn eerste solo-expositie werd gehouden in Galeria Bonino in New York in 1969.
Hij werd vooral bekend om zijn unieke benadering van de ruimte en figuren in zijn kunst. “Hij is als een illusionist die letters, cijfers en bloemen in de ruimte manipuleert”.
Ook ontwierp hij decors en kostuums voor balletvoorstellingen en ontwierp hij sieraden.
Zijn laatste solo-expositie was in 1989 in de Paraty Gallery in SoHo.
Jack Brusca overleed in 1993 in New York aan de gevolgen van aids.
Titel: “America”.
Kunstenaar: Jack Brusca.
Techniek: Zeefdruk op papier.
Jaartal: 1977.
Afmetingen: Lijst, 67 x 86 cm. Beeld, 55,5 x 75,5 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: Onbekend. Het gaat hier om een ‘A.P’-exemplaar (Artist Proof) dat door de kunstenaar werd geschonken aan Lynn: “For Lynn – Love Always – Jack” staat met potlood geschreven linksonder.
Herkomst: Uit de kunstverzameling van de Nederlandse ambassadeur (in Tsjechië en Argentinië) Mr. Robert Jan van Houtum.
Conditie: De zeefdruk is in goede staat. Het papier heeft in het kader (buiten het beeld) lichte vlekjes en heeft een slijtplekje aan de bovenrand (zie de 6e foto). De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
LET OP:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.
- Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk alleen verzonden worden ZONDER lijst en glasplaat.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA) en 15,00 euro bij verzending via Postnl.
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Sendung | |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information .