Jan Hoogsteyns - Orangen - Stillleben von 1972
Dillon Boy - Konzerne töten / Mickey-Mouse-Graffiti Dismaland VS Banksy
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 70 x 50 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 81 x 61 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd door J.L. Dispo.
Jacobus Lambertus Dispo werd op 10 maart 1890 in Steenwijk geboren en overleed 27 maart 1964 in Den Haag. Woonde en werkte in Steenwijk, Den Haag, Keulen, Frankfurt am Main en Groningen. In 1924 vestigde hij zich in Den Haag. Hij was leerling aan de Avondambachtsschool in Steenwijk, daarna aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag (1908-1910). Dispo werkte op een mozaïekatelier in Keulen en was van 1921-1924 leraar aan de Schildersschool in Groningen. Na 1924 werkte hij als decoratieschilder en heeft in die tijd veel diorama’s geschilderd. Vanaf 1935 was hij uitsluitend als kunstschilder werkzaam, in het bijzonder van stadsgezichten (oude stadsdelen) en kerkinterieurs.
Kerkinterieurs waren een specialiteit van J.L. Dispo.
Zustand | |
Zustand | Gut |
Het werk vertoond de niet ongebruikelijk craquelé voor schilderijen van deze leeftijd, maar heeft geen verfverlies. De lijst is op meerdere plekken beschadigd en zou vervangen moeten worden. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Apeldoorn, Niederlande |