Philippe Halsman - "MARILYN" Mappe (3 Fotographien) - signiert - Auflage 250 - RARITÄT
Marc Kuyper - Weißes Licht/ Innenlandschaften
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handsigniert
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Jacobus Petrus Cornelis van Os (1869-1944).
Mooi schilderij, olieverf op doek, rechts onderin gesigneerd. Helaas geen jaartal.
Afmetingen zonder lijst: 60 x 40 cm.
Afmetingen met lijst: 75 x 55 cm.
Schilderij en lijst in goede staat.
Het schilderij wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.