Jean Ruiter - Foto: geometrisches Objekt
Fons Brasser - Foto auf Aluminium: Braun - 2001 (stark reduziert!)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Jacob Jutte (1930-)op dun papier uit 1962, r.o gesigneerd in potlood. Afmeting blad 13x17,7. Zie voor de staat van het blad de foto's.
Verzending tussen twee platen per brievenbuspakje of aangetekend.
Voor info over de kunstenaar : https://rkd.nl/nl/explore/artists/record?query=jutte&start=6