Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Alexander Gerhardus Dieperink - Sitzende Frau - Rötelzeichnung
Ferdinand Ernst Lintz - Mädchen mit Sichel - Bleistiftzeichnung
Andy Warhol - von 1989 & Pop Art von 1992 (240 Seiten)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurrijke litho van Jean Hugon. Nummer: 139/175. Afmetingen blad: h37,5 x b27,5 cm. Afmetingen voorstelling: h31 x b21 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat. Onderaan de litho zit een bruin randje in het witte gedeelte. Zie foto 2. Deze valt bij inljsting volledig onder de passe-partout.