Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland (beidseitig bemalt)
Francois Morellet - 3 Quadrate (1990)
Ring aus 14-karätigem Gelbgold mit Diamant im Brillantschliff von 0,25 ct – rm 19,25
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jean-Paul Cleren
born 1940 Frankrijk
Visage imaginaire
kleurlithografie / op mat zwaar papier
in goede staat
afmetingen blad 76,0 x 56,0 cm
afmetingen beeld 55,0 x 44,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00